Studio Kenep
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Studio Kenep Baie Nettle van 25 m² ligt op ongeveer 3 km van de Marigot Market. Dit appartement bevat voldoende ruimte voor het ontvangen van 2 personen in 1 slaapkamer.
Het kost 5 minuten lopen om het centrum van Baie Nettle te bereiken. Het appartement bevindt zich op ongeveer 25 minuten te voet van Casino Royale.
Studio Kenep biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.
Het appartement bevat zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Deze accommodatie is op 5 km van de luchthaven Sint-Maarten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Brown Pelicans2410 km
- Princess Juliana International Airport2550 km
- Tantra2426 km
- Starz City Casino2071 km
- Maho Market2546 km
- Golfbaan Mullet Bay2233 km
- Mullet Bay Golf Course2384 km
- Maho2050 km
- Cheri's Cafe2402 km
- Casino Royale2397 km
- Luchthavens
- Sint-Maarten Luchthaven8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Rookdetectors
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Studio Kenep?
Het duurt 5 minuten lopen om van Studio Kenep naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Studio Kenep?
De prijs van het boeken van Studio Kenep is $82. - ❓
Wat is de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 25 vierkante meters. - ❓
Heeft Studio Kenep een eigen zwembad?
Studio Kenep heeft, natuurlijk, een zwembad.